دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۵۷۰۴۸
گزارشگر : ۶۷

تحویل 50 واحد مسکن به مددجویان کرمانی

(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

یک میلیارد و 14 میلیون تومان برای ساخت 50 واحد مسکن مددجویی در استان کرمان هزینه شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمان برنامه های حوزه مسکن این نهاد را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی حاجی پور، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه تأمین مسکن برای محرومان جامعه از رسالت های این نهاد است، گفت: اولویت ساخت و خریداری منازل مسکونی با زنان سرپرست خانوار و ایتام است.

وی با بیان اینکه 50 واحد مسکن مددجویی در هفته دولت افتتاح و تحویل مددجویان استان شد افزود: در مجموع یک میلیارد و 14 میلیون تومان برای ساخت این تعداد واحد مسکن مددجویی در استان هزینه شده است.

حاجی پور گفت: هفت هزار و ۷۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد مسکن هستند که از این تعداد سه هزار و ۵۰۰ خانوار در حوزه مسکن شهری و چهار هزار و ۲۰۰ خانوار در حوزه مسکن روستایی هستند.

وی با ارائه گزارشی از عملکرد خدمات حوزه مسکن در سال ۹۵ گفت: یکی از فعالیت های اصلی کمیته امداد تامین مسکن برای محرومان جامعه است، که به همین منظور دو هزار و ۴۹۹ واحد مسکن شهری و روستایی مددجویان در سال گذشته ساخته و تکمیل شده است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمان از جمله برنامه های کمیته امداد استان در سال جاری را کمک به ساخت و تکمیل 674 واحد مسکن مددجویی به مبلغ 11 میلیارد و 612 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: کمک به ساخت حمام وسرویس بهداشتی مناسب برای مددجویان، تعمیر و تکمیل دو هزار و 631 واحد مسکن مددجویی با اعتباری بیش از شش میلیارد تومان و کمک به اسکان 362 خانوار شهری تحت حمایت استان از طریق اعطای ودیعه مسکن به مبلغ بیش از 9 میلیارد تومان از دیگر برنامه های کمیته امداد استان در حوزه مسکن مددجویی در سال جاری است. 

انتهای پیام   


تعداد بازدید : ۴۱۰
(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید