دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۳
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۵۷۲۰۹
گزارشگر : ۶۷

اداره کمیته امداد بخش چاه دادخدا قلعه گنج راه اندازی شد

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۳

اداره کمیته امداد بخش چاه دادخدا قلعه گنج با هدف تسریع در خدمت رسانی به محرومان راه اندازی شد.

اداره کمیته امداد بخش چاه دادخدا بخش قلعه گنج سیزدهم شهریور ماه با حضور مدیر کل کمیته امداد استان و جمعی از مسئولان شهرستان راه اندازی شد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه دیدگاه ما در کمیته امداد بر این است که خدمت به محرومان را به خط مقدم ببریم و با کم کردن از ستاد استان و ایجاد  پایگاه وادارات در مناطق محروم خدمت رسانی به محرومان را تسریع ببخشیم، گفت: ادارات جدید کمیته با هدف خدمت رسانی سریعتر به محرومان در مناطق محروم راه اندازی می شوند.

وی سیاست و هدف اصلی کمیته امداد را توانمندسازی خانواده های تحت حمایت عنوان و بیان کرد: کمیته امداد با ایجاد مشاغل مولود و پایدار به دنبال این است زمینه توانمندسازی خانواده های تحت حمایت را فراهم کند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه نگاه ما به مناطق محروم نگاه ویژه ای است، افزود: همه باید با یک عزم جهادی برای تحول و توسعه مناطق محروم گام برداریم.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های طبیعی و ظرفیت نیروی انسانی هر منطقه برای توانمند سازی محرومان منطقه استفاده کرد، گفت: بخش چاه دادخدا دارای ظرفیت ها و استعدادهای خوبی به ویژه در بخش کشاورزی است که باید با مدیریت منابع زمینه اشتغال و توانمندسازی محرومان این منطقه را فراهم آورد.

شایسته ذکر است؛ در پایان این مراسم ایوب پایدار به عنوان رئیس اداره کمیته امداد بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج منصوب شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۹۱
(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۴۳پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید