دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۸
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۵۷۲۵۳
گزارشگر : ۶۷

ستاد ویژه کمیته امداد در جنوب کرمان راه‌اندازی شد

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۸

ستاد ویژه کمیته امداد با هدف تسریع و تسهیل در خدمت رسانی به محرومان جنوب استان کرمان در جیرفت راه اندازی شد.

ستاد ویژه کمیته امداد در جنوب استان کرمان (14 شهریور96) با حضور مدیر کل کمیته امداد استان و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در جیرفت راه اندازی شد.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه توانمندسازی مددجویان یکی از اولویت های مهم این نهاد است، گفت: کمیته امداد با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و ایجاد مشاغل پایدار و مولد به دنبال توانمندکردن خانواده های تحت حمایت است.

 

وی با بیان اینکه کمیته امداد با تمام توان برای رفع مشکلات مددجویان تلاش می‌کند، افزود: روستاها مولد هستند و نباید مصرف‌کننده باشند به همین دلیل کمیته امداد برای توانمندی مددجویان به توان مددجو توجه می‌کند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان عمده مشکلات در سطح جامعه و استان کرمان را بیکاری دانست و ادامه داد: به منظور اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت ۲۹۶ وانت نیسان هفته آینده تحویل مددجویان  استان می شود.

 

وی به استعدادها و ظرفیت‌های جنوب استان کرمان اشاره کرد و گفت: در جنوب استان کرمان ظرفیت های بسیار زیادی وجود دارد که باید با مدیریت منابع از این ظرفیت ها به ویژه در بخش کشاورزی برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار منطقه بهره برد.

 

صادقی افزود: اصل کار امدادگران کمیته امداد حضور در خط مقدم و خدمت به محرومان است و ادارات جدید کمیته امداد نیز به منظور تسریع در خدمت رسانی به محرومان در مناطق و بخش های محروم استان و با کم کردن از ستاد استان راه اندازی می شوند.

 

شایسته ذکر است؛ ناصر امیر محمودی به عنوان سرپرست ستاد ویژه کمیته امداد در جنوب کرمان منصوب شد.

 

انتهای پیام

 
 
تعداد بازدید : ۴۱۶
(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید