دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۲
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۴۸۷
گزارشگر : ۸۲
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان خبر داد

اعزام ۲۰۰ مددجوی کرمانی به اردوی زیارتی حرم حضرت معصومه(س)

(دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۴۲

۸۴۰ نفر از مددجویان کرمانی از ابتدای سال جاری تاکنون به سفر های زیارتی اعزام‌شده‌اند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان آمار مددجویان اعزام‌شده به اردوی زیارتی قم را ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس بذرکار، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اعزام ۲۰۰ نفر از دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج به اردوی زیارتی و آموزشی قم گفت: این تعداد از مددجویان به مدت شش روز و با هزینه هرکدام 350 هزار تومان به این اردوی زیارتی اعزام‌شده‌اند.
وی هدف از اعزام این مددجویان به اردوی زیارتی قم را تقویت و ارتقاء روزافزون سطح معنوی این مددجویان و ایجاد روحیه نشاط معنوی در بین آن‌ها اعلام کرد و افزود: آموزش سبک زندگی، برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای دانش آموزان، دانشجویان، نخبگان، طلاب علوم دینی زنان سرپرست خانوار و دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج ازجمله برنامه‌های فرهنگی این نهاد است.
بذرکار بابیان اینکه اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای زیارتی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی این نهاد است، ادامه داد: ۸۴۰ نفر از مددجویان کرمانی از ابتدای سال جاری تاکنون به سفرهای زیارتی اعزام‌شده‌اند.
وی هم‌چنین از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی برای بارور کردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف در قالب اردوهای آموزشی و زیارتی خبر داد.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان به اجرای طرح «شوق زیارت» توسط این نهاد اشاره کرد و گفت: این طرح به‌منظور ایجاد بستر مناسب برای رساندن کمک‌های مردمی به نیازمندانی است که در حسرت زیارت مانده‌اند اجرا می‌شود و در این طرح نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری خیران امکان اعزام آن‌ها به سفرهای زیارتی ازجمله عتبات عالیات و مشهد مقدس فراهم شود.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۸۵
(دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۴۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید