دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۹
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۶۰۱
گزارشگر : ۸۲
توسط فرزند مددجوی فهرجی محقق شد

تولید و پرورش ماهیانه 20 هزار قطعه جوجه مرغ

(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۹

فرزند مددجوی فهرجی با دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال موفق به راه‌اندازی طرح مرغداری صنعتی و اشتغال به کار هشت نفر شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت آرمند جرجندی، فرزند مددجوی فهرجی که با دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال موفق به راه‌اندازی طرح مرغداری صنعتی در شهرستان فهرج شده است، توانسته است زمینه اشتغال هشت نفر را که اکثر آن‌ها مددجوی کمیته امداد هستند به‌طور مستقیم و غیرمستقیم فراهم کند.
وی بابیان اینکه در سال 93 به دلیل کهولت سن سرپرست خانواده و عدم توانایی وی در تأمین مخارج زندگی تحت حمایت کمیته امداد قرارگرفته‌اند، افزود: پس از تحت حمایت قرار گرفتن با توجه به اینکه مستمری کمیته امداد جوابگوی نیازهای وی و خانواده‌اش نبوده وی در مرغداری مشغول به کار می‌شود و پس از کسب مهارت و آموزش‌های لازم و هم‌چنین با توجه به توانایی، علاقه و استعدادی که در انجام کار مرغداری داشته به واحد خودکفایی کمیته امداد فهرج مراجعه و با دریافت ۳۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال در سال ۹۵ اقدام به راه‌اندازی مرغداری صنعتی و پرورش جوجه مرغ می‌کند.
آرمند جرجندی ضمن تشکر از مسئولان کمیته امداد، یکی از دلایل اصلی موفقیت خود در اجرای این طرح را حمایت‌ها، نظارت و همراهی کمیته امداد اعلام و بیان کرد:  هم اکنون با تولید و پرورش 20 هزار قطعه جوجه طی دوره زمانی 30 تا ۴۵ روزه بیش از پنج میلیون تومان درآمد خالص کسب می‌کنم.
این کارآفرین موفق بابیان اینکه 35 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال نیز سال گذشته از محل تسهیلات کمیته امداد به‌منظور توسعه طرح خود دریافت کرده‌ام، ادامه داد: هم‌اکنون نیاز بازار شهرستان کهنوج و شهرستان‌های تابعه را تأمین می‌کنم و به دنبال توسعه طرح خود از دستی به مکانیزه کردن هستم که در صورت همکاری و همراهی مسئولان و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه توانایی توسعه طرح خود را تا ظرفیت 100 هزار قطعه جوجه رادارم.
این فرزند مددجوی فهرجی بیان کرد: هم‌اکنون با ۲۲ سال سن و داشتن مدرک دیپلم توانسته‌ام با حمایت‌ها و همراهی کمیته امداد زمینه اشتغال هشت نفر را که اکثر آن‌ها مددجوی کمیته امداد هستند را فراهم کنم.
وی افزود: با درآمدی که از طریق اجرای این طرح کسب کرده‌ام توانسته‌ام علاوه بر تأمین مخارج خود مخارج دیگر اعضای خانواده را تأمین کنم و هم‌اکنون خانواده‌ام خودکفا و از تحت حمایت این نهاد خارج‌شده‌اند.
این کارآفرین موفق به مشکلات خود و خانواده‌اش قبل از اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: قبل از اجرای این طرح به دلیل درآمد اندکی که از طریق کارگری کسب می‌کردم ازلحاظ مالی زیرخط فقر بودیم و به‌سختی زندگی می‌گذراندیم و خوشبختانه با اجرای این طرح خیلی از مشکلات زندگی‌مان برطرف شده و اجرای این طرح تأثیر خیلی مثبتی روی زندگی‌مان گذاشته و هم‌اکنون به لطف پروردگار و حمایت‌های کمیته امداد خانواده‌ام هیچ مشکل مالی و روحی ندارند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۳۶
(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید