دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۹
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۶۴۸
گزارشگر : ۸۲
در ماه مبارک رمضان امسال محقق شد

جذب ۳۵۶۷ حامی در استان کرمان

(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۴۹

29 هزار و 9 حامی هم‌اکنون حمایت ایتام و فرزندان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را عهده‌دار هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان آمار جذب حامی توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان را ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید کریمیان زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان به جذب حامی در ایام ماه مبارک رمضان امسال اشاره کرد و گفت: سه هزار ۵۶۷ حامی ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان امسال جذب کمیته امداد استان کرمان شده‌اند.
وی ادامه داد: این حامیان حمایت دو هزار و 536 یتیم و هزار و 254 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین عهده‌دار شدند.
کریمیان زاده به رشد جذب حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به مدت مشابهِ سال قبل اشاره کرد و افزود: هزار و 451 حامی سال گذشته از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در سطح استان جذب این نهاد شدند.
وی بابیان اینکه خیران نیکوکار می‌توانند از روش‌های مختلف در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد مشارکت کنند، افزود: خیران نیکوکاری که قصد حمایت از ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند رادارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد، مراجعه به آدرس‌های اینترنتی  http://mohsenin.irو http://portal.emdad.ir  و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۳۴۳۲۲۶۸۷۲۶ در این امر خیر مشارکت کنند.
کریمیان زاده در پایان ضمن تشکر از خیران و حامیان بیان کرد: حامیان طرح‌های اکرام ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، از راه‌های مختلف نیز برای رفع مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود اقدام می‌کنند.
شایسته ذکر است؛ 11 هزار و 56 فرزند یتیم و هشت هزار و 982 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که توسط 29 هزار و 9 حامی خیر حمایت می‌شوند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۳۸
(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید