دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۶۸۰
گزارشگر : ۸۲
در ماه مبارک رمضان امسال محقق شد

اطعام 165 هزار مددجوی کرمانی

(چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۱۵

چهار هزار و 909 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در ماه مبارک رمضان امسال در قالب طرح مفتاح الجنه مورد دلجویی قرار گرفتند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان آمار اقدامات انجام‌شده در حوزه اطعام و افطاری مددجویان و طرح مفتاح الجنه را ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید کریمیان زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان به اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی توسط این نهاد به‌منظور کمک به خانوارهای نیازمند تحت حمایت در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: اجرای طرح‌های اطعام و افطاری، مفتاح الجنه، حامی یابی برای ایتام و فرزندان خانوارهای نیازمند، توزیع بسته‌های غذایی بین خانوارهای نیازمند و جمع‌آوری زکات فطره ازجمله مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان بوده است.
وی اجرای طرح مفتاح الجنه (دیدار با خانوارهای نیازمند) را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان اعلام کرد و افزود: چهار هزار و 909 خانوار در ماه مبارک رمضان امسال در قالب این طرح با حضور مسئولان استان کرمان و خیران مورد دلجویی قرار گرفتند.
کریمیان زاده ادامه داد: در طرح مفتاح الجنه نیکوکاران ضمن دلجویی از خانوارهای نیازمند تحت حمایت کمیته امداد از نزدیک با مشکلات و نیازمندی‌های این خانوارها آشنا می‌شوند و نسبت به رفع مشکلات و گرفتاری‌های آن‌ها اقدام می‌کنند.
وی هدف از اجرای طرح مفتاح الجنه توسط این نهاد را احیاء ارزش‌های دینی، هم‌نشینی با فقرا و نیازمندان و تبلیغ و ترویج سیره ائمه اطهار (ع) اعلام کرد، گفت: آشنایی نزدیک خیران و مسئولان با نحوه زندگی افراد تهیدست، تکریم فقرا و نیازمندان، ایجاد حس همدلی بین اقشار مختلف جامعه از دیگر اهداف مهم اجرای این طرح توسط کمیته امداد است.
کریمیان زاده به اجرای طرح اطعام و افطاری مددجویان توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و گفت: 165 هزار و 801 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در ماه مبارک رمضان امسال با مشارکت خیران  وبا هزینه 595میلیون و650هزار تومان اطعام و افطاری داده شدند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۳۲
(چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید