دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۷۴۵
گزارشگر : ۸۲
طی سه‌ماهه نخست امسال محقق شد

اهداء ۷۸۶ سری جهیزیه به نوعروسان کرمانی

(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۱

دو میلیارد و 358 میلیون تومان در سه‌ماهه نخست امسال برای اهداء جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمان آمار اهداء جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در سه‌ماهه نخست امسال را ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ناصر شیبانی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه اهداء جهیزیه به نوعروسان نیازمند و کمک به ازدواج زوج‌های جوان تحت حمایت یکی از برنامه‌های مهم این نهاد برای ترویج فرهنگ ازدواج آسان در بین زوج‌های جوان تحت حمایت است، گفت: ۷۸۶ فقره جهیزیه در سه‌ماهه نخست امسال به نوعروسان تحت حمات کمیته امداد استان کرمان اهداء شده است.
وی افزود: برای اهداء جهیزیه به این نوعروسان دو میلیارد و 358 میلیون تومان از محل منابع امدادی هزینه شده است.
شیبانی ترویج سنت حسنه ازدواج، فراهم کردن زمینه ازدواج آسان در بین جوانان تحت حمایت و افزایش فرهنگ کمک و مشارکت مردم خیر در امر ازدواج جوانان نیازمند را از مهم‌ترین اهداف کمیته امداد در پرداخت جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت این نهاد اعلام کرد.
وی با اشاره به اینکه ۶۶۶ زوج جوان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان از سال گذشته تاکنون در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند، از خیران نیکوکار خواست با مشارکت در طرح‌های «کوثر» و «آینه شمعدون» و یا با شماره‌گیری کد #۳۴*۸۸۷۷* کمیته امداد را در پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه به زوج‌های جوان تحت حمایت و نیازمند یاری کنند.
شایسته ذکر است؛ سه هزار و ۱۶۴ سری جهیزیه به ارزش 9 میلیارد و 492 میلیون تومان در سال ۹۶ از محل اعتبارات امداد و کمک‌های مردمی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان اهداء شده است.
  انتهای پیام
تعداد بازدید : ۳۲۰
(دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید