دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۲۸۱۲
گزارشگر : ۸۲
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان خبر داد

بهره‌مندی 5 هزار مددجوی کرمانی از کلاس‌های اوقات فراغت

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۱۱

۳۰ کانون فرهنگی موقت به‌منظور برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت مددجویان کمیته امداد در استان کرمان دایر شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان گزارشی از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد در تابستان امسال ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس بذرکار، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان کرمان یکی از برنامه‌های مهم این نهاد در فصل تابستان را فراهم کردن شرایط لازم به‌منظور ارائه آموزش‌های مؤثر و مفید، مهارت‌های فنی و تقویت استعدادهای بالقوه مددجویان تحت حمایت اعلام کرد و گفت: پنج هزار و 200 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان تابستان امسال در قالب طرح اوقات فراغت آموزش‌های مختلفی را فرامی‌گیرند.
وی بابیان اینکه برنامه‌های متنوعی با تعامل با دستگاه‌ها، نهادها و گروه‌های فرهنگی این استان برای پر کردن اوقات فراغت مددجویان به‌ویژه دانش آموزان تحت حمایت در نظر گرفته‌شده است، افزود: این برنامه‌ها در زمینه‌های مختلفی ازجمله علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی و قرآنی برای مددجویان برگزار می‌شود.
بذرکار ادامه داد: هشت گروه از مددجویان شامل زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج، دانش آموزان، مستعدین اشتغال و خودکفایی، زوج‌های جوان، دانشجویان طلاب و کودکان تابستان امسال از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
وی استقبال مددجویان از برنامه‌های طرح اوقات فراغت این نهاد را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ۳۰ کانون فرهنگی موقت و پنج کانون فرهنگی دائم تابستان امسال برای برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد در نظر گرفته‌شده است.
شایسته ذکر است؛ شش هزار و 749 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان تابستان سال گذشته از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند شدند. 
انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۷۵
(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۱۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید