دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۴ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۸
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۴۲۲۶
گزارشگر : ۸۲

393 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها بین دانش آموزان کرمانی توزیع می‌شود

(چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۵۸

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها یازدهم مهرماه هم‌زمان با سراسر کشور در پنج هزار مدرسه در استان کرمان برگزار می‌شود

قائم‌مقام کمیته امداد استان کرمان برنامه‌های این نهاد برای برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سهراب روستایی، قائم‌مقام کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه مرحله نخست جشن عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور پانزدهم و شانزدهم شهریورماه با شعار «لبخند مهر بسته به مهر شما» در پایگاه‌ها و میعادگاه‌های نماز جمعه در استان کرمان برگزار شد، گفت: مرحله دوم این جشن ملی نیز یازدهم مهرماه در سطح پنج هزار مدرسه در سراسر این استان برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با همکاری آموزش‌وپرورش و سازمان دانش‌آموزی و به‌منظور کمک به دانش آموزان نیازمند برگزار می‌شود، افزود: با برگزاری جشن عاطفه‌ها در مدارس کمک‌های جمع‌آوری‌شده در مدارس برخوردار بین دانش آموزان مدارس محروم و کمتر برخوردار توزیع می‌شود و مدارس برخوردار به‌نوعی معین مدارس کمتر برخوردار می‌شوند.
قائم‌مقام کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه 393 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در مرحله دوم این جشن ملی در مدارس سراسر استان کرمان توزیع می‌شود، به استقبال خوب مردم نوعدوست این استان از مرحله نخست جشن عاطفه ها اشاره کرد و گفت: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها حدود یک میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
شایسته ذکر است؛ مراسم نمادین مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در شهر کرمان ۱۱ مهره ماه با حضور جمعی از مسئولان این استان در مدرسه پیشتازان کامپیوتر ایران برگزار می‌شود.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۴
(چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۵۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید