دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۷ / ۰۸:۴۳
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۴۴۱۴
گزارشگر : ۸۲

استفاده از ظرفیت خیران برای حضور مددجویان در همایش پیاده‌روی اربعین

(یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۴۳

سه هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان کرمانی سال گذشته با کمک خیران نیکوکار در قالب طرح شوق زیارت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان برنامه‌های این نهاد برای فراهم کردن حضور حداکثری مددجویان در مراسم پیاده‌روی اربعین را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه پیاده‌روی اربعین یک حرکت اجتماعی و راهپیمایی جهانی است که هرساله برای زنده نگه‌داشتن اهداف امام حسین (ع) برگزار می‌شود، گفت: این نهاد به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت عظیم و معنوی پیاده‌روی اربعین حسینی هرساله زمینه حضور حداکثری مددجویان را به کربلای معلا فراهم می‌کند.
وی از استقبال و درخواست بسیاری از مددجویان برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی امسال خبر داد و از خیران نیکوکار خواست با کمک‌های خود زمینه حضور حداکثری مددجویان و محرومان را برای شرکت در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی فراهم کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از حضور سه هزار و ۲۰۰ نفری مددجویان تحت حمایت این نهاد در مراسم پیاده‌روی اربعین سال گذشته اشاره کرد، و افزود: امسال نیز کمیته امداد استان کرمان به‌منظور فراهم کردن بستر مناسب برای حضور مددجویان و محرومان در پیاده‌روی اربعین حسینی آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران نیکوکار است.
وی به روش‌های مشارکت خیران برای فراهم کردن زمینه حضور مددجویان در مراسم پیاده‌روی اربعین اشاره کرد و افزود: خیران نیکوکار می‌توانند از طریق تلفن همراه خود با شماره‌گیری کد #2*5*034*8877* و یا از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir » و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان در مراسم پیاده‌روی اربعین را فراهم آورند.
صادقی ادامه داد: هم‌چنین خیران نیکوکار می‌توانند از طریق واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۸۰ بانک نجارت به نام کمیته امداد در این امر خیر مشارکت کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۳
(یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷) ۰۸:۴۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید