دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۵۷۹۵
گزارشگر : ۸۲
توسط کمیته امداد کرمان صورت می‌گیرد؛

ارائه بسته‌های تشویقی ویژه به کارفرمایان

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۳۰

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمان از ارائه بسته‌های تشویقی ویژه به کارفرمایان توسط این نهاد خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا خواجه به همکاری خوب کارفرمایان با این نهاد در جذب و اشتغال مددجویان تحت حمایت و فرزندان آن‌ها اشاره کرد و گفت: کارفرمایانی (صاحبان مشاغل خرد و کلان) که از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان و فرزندان آن‌ها به‌کارگیرند از بسته‌های تشویقی ویژه این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: کارفرمایان در صورتی‌ که از فرزندان مددجویان تحت حمایت به‌ کارگیرند به ازای به‌کارگیری هر فرزند مددجو مبلغ 20 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به آن‌ها پرداخت می‌شود و در صورتی‌ که پنج نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت را به‌ کار گیرند تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به آن‌ها پرداخت خواهد شد و هم‌چنین کارفرمایان می‌توانند از ارائه آموزش‌های موردنظر کارفرما توسط این نهاد به مددجو بهره‌مند شوند.
خواجه ادامه داد: پرداخت ۱۰۰ درصدی حق بیمه مددجو به مدت دو سال توسط این نهاد از دیگر بسته‌های تشویقی کمیته امداد به کارفرمایانی است که نیروی کار موردنیاز خود را از بین مددجویان تحت حمایت و فرزندان آن‌ها تأمین کنند.
وی افزود: کارفرمایان می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کرمان و یا از طریق تماس با شماره تلفن ۳۴۳۲۲۶۶۱۴۷ اطلاعات بیشتری نسبت به این بسته‌های تشویقی کسب کنند.
شایسته ذکر است: کارفرمایان در صورت به‌کارگیری فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان می‌توانند از هر دو بسته تشویقی هم‌زمان بهره‌مند شوند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۲۷
(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۳۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید