دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۲۰
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۶۵۸۵۱
گزارشگر : ۸۲
با راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در کوهپایه کرمان صورت گرفت

ارائه 50 میلیون تومان خدمات بهداشتی درمانی به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۲۰

رئیس اداره کمیته امداد منطقه یک کرمان گفت: هزار و 220 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه کوهپایه و اقشار محروم این منطقه خدمات بهداشتی درمانی رایگان دریافت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس حسنی با اشاره به راه‌اندازی این بیمارستان آن را گامی اساسی برای حل مشکل بهداشت مددجویان و نیازمندان دانست و گفت: برپایی بیمارستان صحرایی فعالیت جهادی است تا محرومان بتوانند از امکانات و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان بهره‌مند شوند.
وی افزود: با راه‌اندازی این بیمارستان صحرایی تمامی خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه‌های مختلف ازجمله دندانپزشکی، عمل جراحی، آزمایشگاهی، سونوگرافی و رادیولوژی با حضور پزشکان متخصص با مشارکت بیمارستان امام حسین (ع) ارتش و کمیته امداد به مددجویان و محرومان منطقه کوهپایه از توابع شهرستان کرمان به مدت دو روز ارائه شد.
وی بابیان اینکه این بیمارستان صحرایی باهدف ارائه خدمات رایگان بهداشتی و درمانی به بیماران نیازمند منطقه کوهپایه راه‌اندازی شد گفت: با راه‌اندازی این بیمارستان صحرایی هزار و 220 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه کوهپایه و اقشار محروم این منطقه خدمات بهداشتی درمانی رایگان دریافت کردند.
وی راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در مناطق محروم را اقدام خوبی برای خدمت‌رسانی بیش‌ازپیش به محرومان دانست و بیان کرد: ارائه خدمات پزشکی رایگان کمک بزرگی به اقشار نیازمند مناطق محروم خواهد کرد و بخش اعظمی از هزینه‌های عزیمت به مراکز درمانی در مناطق دوردست را کاهش می‌دهد.
رئیس اداره کمیته امداد منطقه یک کرمان با اشاره به اینکه اجرای طرح مردم یاری از سال گذشته با اولویت مددجویان کمیته امداد و اقشار نیازمند توسط بیمارستان امام حسین (ع) ارتش در حال انجام است ادامه داد: ارزش خدمات بهداشتی و درمانی که به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر ارائه‌شده است 50 میلیون تومان بوده است.
انتهای پیام/تعداد بازدید : ۴۴۷
(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید