جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۳۷۱۲
گزارشگر : ۸۲
به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

خدمات کمیته امداد به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود

(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خدمات این نهاد به‌صورت غیرحضوری انجام می‌پذیرد و مددجویان می‌توانند به‌جای مراجعه حضوری از خدمات الکترونیکی بهره‌مند شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی افزود: با توجه به تأکیدات ستاد مبارزه با بیماری کرونا مبنی بر اجتناب از ترددهای غیرضروری و حضور در اماکن شلوغ و همچنین ضرورت ماندن در خانه؛ خدمات این نهاد به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.


وی بابیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده هم‌اکنون زمینه ارائه الکترونیکی ۳۶ خدمت کمیته امداد فراهم‌شده است خاطرنشان کرد: مددجویان می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا با مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی و درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست خود کنند.


صادقی بیان کرد: این ۳۶ خدمت در زمینه‌های مختلف ازجمله مسکن، وام کارگشایی، وام دانشجویی، دریافت خدمات مشاوره تحصیلی، ازدواج، روانشناسی، امور خانواده، کمک‌هزینه جهیزیه نوعروس، جهیزیه ازدواج مجدد بانوان و کمک‌هزینه ازدواج پسران، دریافت خدمات دانش‌آموزی، پوشش خدمات دانشجویی و پوشش خدمات نخبگی به مددجویان ارائه می‌شود.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: هم‌چنین مددجویان در صورت نیاز ضروری و عدم توانایی در ثبت درخواست الکترونیکی خود می‌توانند با مددکار مربوطه خود تماس حاصل کنند.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۷۶
(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید