جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۸
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۳۷۲۸
گزارشگر : ۸۲

آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در استان کرمان

(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۸

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آغاز جشن نیکوکاری با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در استان کرمان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و هم‌چنین چهل و یکمین سالروز تأسیس کمیته امداد در جمع خبرنگاران و ضمن تشکر از همکاری رسانه‌ها با این نهاد گفت: کمیته امداد طی ۴۱ سال فعالیت خود اقدامات خوبی را به‌ویژه درزمینهٔ محرومیت‌زدایی انجام داده است.


وی بابیان اینکه جشن نیکوکاری به‌صورت رسمی از روز گذشته هم‌زمان با سراسر کشور در استان کرمان آغازشده و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت، با تشریح روش‌های غیرحضوری جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری گفت: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند از طریق کد دستوری #034*۸۸۷۷* صدقه سلامتی خود را با مشارکت در این جشن پرداخت کنند.


صادقی بابیان اینکه مردم خیر و نیکوکار استان کرمان سال گذشته بیش از 9 میلیارد تومان به‌صورت نقدی و کالایی در قالب جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک کرده‌اند خاطرنشان کرد: جشن نیکوکاری امسال از حدود ۲ هفته قبل آغازشده و اوج کمک‌های مردمی را در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه شاهد خواهیم بود.


صادقی با اشاره به‌روزهای پایانی سال بر توجه جدی به نیازمندان تأکید کرد و گفت: امیدواریم مردم خیر و نیکوکار استان با مشارکت در جشن نیکوکاری به کمک نیازمندان بشتابند.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۴۲
(یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید