جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۳۹۳۲
گزارشگر : ۸۲
در راستای اشتغال و توانمندسازی مددجویان کرمانی؛

۵۰ دستگاه تراکتور تحویل مددجویان جنوب استان کرمان شد

(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۰۴

۵۰ دستگاه تراکتور در راستای اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت تحویل مددجویان شهرستان های جنوبی استان شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم واگذاری نمادین 16 دستگاه از این تراکتورها در شهرستان منوجان یکی از اولویت‌های مهم کمیته امداد را اشتغال و توانمندسازی مددجویان و خانوارهای تحت حمایت دانست و گفت: در راستای اشتغال و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت 50 دستگاه تراکتور از محل منابع قرض الحسنه امدادی، بانکی و منابع توسعه روستایی خریداری و تحویل مددجویان جنوب استان شده است.


وی افزود: امیدواریم با واگذاری این تراکتورها به مددجویان تحت حمایت زمینه اشتغال افراد نیازمند نیز در شهرستان‌های جنوبی فراهم شود.


مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در ادامه با بیان اینکه در ۱۱ ماهه امسال ۲۶۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای ایجاد اشتغال توسط این نهاد در استان کرمان پرداخت شده است خاطرنشان کرد: با پرداخت این تسهیلات حدود هشت هزار شغل توسط کمیته امداد در استان ایجاد شده است.


وی ادامه داد: امسال 10 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به کمیته امداد شهرستان منوجان اختصاص داده شد و همه این تسهیلات جذب شده اند.


صادقی به شرایط خاص جامعه و ایجاد فضای روحی و روانی به وجود آمده بر اثر ویروس منحوس کرونا اشاره کرد و گفت: اعتقاد ما با بر این است که ضمن رعایت کامل نکات بهداشتی که یک اصل ضروری است نباید کار و تلاش را تعطیل کرد و با رعایت بیشتر نکات بهداشتی نباید بگذاریم چرخ های اقتصاد تعطیل شود.


شایسته ذکر است؛ طی دو سال اخیر ۱۷۰ دستگاه تراکتور در راستای اشتغال و توانمندسازی مددجویان روستایی تحویل خانواده های تحت حمایت در استان شده است.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۱۷
(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید