جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۳۹۳۳
گزارشگر : ۸۲
بر اساس توافقنامه کمیته امداد با سازمان برنامه‌وبودجه کشور؛

۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در استان کرمان افتتاح و تحویل مددجویان استان شد

(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۱

۴۰۰ واحد مسکن مددجویی از محل تفاهم‌نامه پنج هزار واحدی مسکن مددجویان کمیته امداد با سازمان برنامه‌وبودجه کشور افتتاح و تحویل مددجویان استان شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم افتتاح نمادین منزل مددجوی تحت حمایت در روستای چاه حسن شهرستان منوجان گفت: در دهه فجر امسال از محل توافقنامه ایجادشده با سازمان برنامه‌وبودجه کشور ۱۳۵۰ واحد مسکن مددجویی در استان کرمان به بهره‌برداری رسید و بر اساس قولی که داده بودیم تا پایان سال دو هزار واحد مسکونی دیگر از پروژه پنج هزار واحدی تحویل مددجویان استان شود که ۴۰۰ واحد مسکونی از این واحدهای مسکونی افتتاح و تحویل مددجویان استان شد.


وی ادامه داد: با افتتاح این ۴۰۰ واحد مسکونی تعدادی واحدهای مسکونی مددجویی افتتاح‌شده در استان از محل توافقنامه پنج هزار واحدی مسکن مددجویی با سازمان برنامه‌وبودجه کشور به ۱۷۵۰ واحد رسید و تا پایان سال نیز ۲۵۰ واحد مسکونی دیگر از محل این توافقنامه افتتاح و تحویل مددجویان استان خواهد شد.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: سهم شهرستان منوجان از کل پروژه پنج هزار واحدی توافق شده با سازمان برنامه‌وبودجه کشور ۴۰۰ واحد مسکونی است که تاکنون ۱۴۵ واحد از این واحدها تکمیل و تحویل مددجویان منوجان شده است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۰۳
(پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید