جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۶
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۳۹۷۰
گزارشگر : ۴۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

تولید روزانه 10 هزار ماسک بهداشتی توسط مددجویان استان کرمان

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از راه‌اندازی پنجمین کارگاه کرمان از راه‌اندازی پنج کارگاه تولید ماسک توسط این نهاد در استان کرمان خبر داد و گفت: مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد استان روزانه 10 هزار ماسک تولید می‌کنند.

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یحیی صادقی افزود: دو تا از این کارگاه ها در شهر کرمان و مابقی در شهرستان های سیرجان، بم و رفسنجان راه‌اندازی شده‌اند.
وی ادامه داد: در این کارگاه‌های خیاطی تعدادی از بانوانی که توسط کمیته امداد آموزش های خیاطی را فراگرفته بودند فراخوانده شده و به صورت سه شیفت در این کارگاه ها به تولید ماسک مشغول هستند.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه تولید این ماسک ها با مجوز معاونت تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و کاملا بهداشتی در حال انجام است بیان کرد: اولویت توزیع ماسک های تولیدی توسط این نهاد با مددجویانی است که دارای بیماری زمینه ای هستند و توانایی تهیه ماسک را ندارند.
وی ادامه داد: ماسک های تولیدی مازاد بر نیاز نیز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان تحویل کارگروهی که در استانداری کرمان تشکیل شده می شود تا در هر کجا که نیاز است توزیع کنند.
انتهای پیام

 

 
 
 
تعداد بازدید : ۴۴۱
(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید