جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۰۱۸
گزارشگر : ۸۲
در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

حمایت یکی خیر ایرانی مقیم آمریکا از 159 یتیم کرمانی

(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۴۵

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان گفت: یکی خیر نیکوکار ایرانی مقیم آمریکا در ایام ماه مبارک رمضان امسال حمایت 159 یتیم بدون حامی تحت حمایت کمیته امداد ساکن در شهرستان های با ضریب محرومیت هشت و 9 استان کرمان را عهده دار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی افزود: این حامی نیکوکار حمایت تعداد زیادی از فرزندن یتیم تحت حمایت کمیته امداد در سراسر کشور را برعهده دارد و ماهیانه مبالغی را به حساب ایتام تحت تکفل خود واریز می کند.


وی در ادامه از کمک 10 میلیون تومانی مجمع خیران ایرانی مقیم اتریش به مددجویان منطقه محروم ذهکلوت از توابع رودبار جنوب خبر داد و بیان کرد: با اهداء این مبلغ 100 سبد غذایی خریداری و بین نیازمندان کپرنشین منطقه ذهکلوت توزیع شد.


صادقی با اشاره به اینکه در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا، 300 سبد کالا به ارزش 30 میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون با کمک مجمع خیران ایرانی مقیم اتریش تهیه و بین خانوارهای مددجو و نیازمند بخش ذهکلوت توزیع شده است.


وی بیان کرد: طی اسفندماه سال گذشته نیز ۶۴ سبد غذایی به ارزش شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان توسط این انجمن بین خانواده‌های ایتام و نیازمند تحت حمایت استان توزیع شد.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۷۵
(یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید