جزییات خبر

سه شنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۱
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۲۹۷
گزارشگر : ۸۲

رسالت اصلی کمیته امداد توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی مددجویان است

(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه رسالت اصلی کمیته امداد توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت است گفت: به‌منظور اشتغال و توانمندسازی مددجویان سال گذشته حدود هشت هزار شغل با پرداخت ۲۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط کمیته امداد در استان ایجاد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در نشست هم‌اندیشی مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد کشور با تشکل‌های جهادی کمیته امداد استان؛ بابیان اینکه فضای جامعه ملتهب از کرونا است و باید قدم‌های مؤثری در این زمینه برداشته شود افزود: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکید، توقع و امید رهبری درباره جوانان بر این اساس تکلیف سنگینی بر عهده شما گروه‌های جهادی که در خط مقدم قرار دارید، است.


وی بیان کرد: میانگین درصد خانوارهای تحت حمایت نهادهای حمایتی در کشور هشت درصد و این در حالی است که در استان کرمان ۱۳ درصد جمعیت استان تحت حمایت نهادهای حمایتی هستند.


صادقی بابیان اینکه جنوب کرمان دارای گنج‌های زیادی است اما جزو شاخص‌ترین مناطق محروم استان و کشور است افزود: استان کرمان به بهشت معادن معروف است ولی متأسفانه باوجوداین ظرفیت‌ها محرومیت‌های زیادی در استان وجود دارد.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه رسالت اصلی کمیته امداد توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت است گفت: به‌منظور اشتغال و توانمندسازی مددجویان سال گذشته حدود هشت هزار شغل با پرداخت ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط کمیته امداد در استان ایجاد شد.


وی با تأکید بر اینکه کمیته امداد و گروه‌های جهادی در کنار هم می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند گفت: باید نگاه انقلابی در خدمت‌رسانی توسط گروه‌های جهادی موردتوجه قرار گیرد.


صادقی گروه‌های جهادی را خنثی‌کننده نقشه‌های دشمن و راز موفقیت این گروه‌ها را عدم ورود به گروه‌های سیاسی خواند.


شایسته ذکر است؛ در این نشست جمعی از فعالان گروه‌های جهادی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و طرح مشکلات خود پرداختند.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۵۵
(سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید