جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۳۴۶
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

ایجاد طرح‌های دام‌پروری برای اهالی روستاهای سیل‌زده ریگان

(یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد طرح‌های اشتغال دام‌پروری برای تمامی اهالی روستاهای محروم حسین‌آباد دامداری، ده رضا و هدایت آباد از توابع شهرستان ریگان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در سفر به شهرستان ریگان و بازدید از روستاهای محروم و سیل‌زده این شهرستان گفت: سیل اخیر خسارات زیادی به خانوارهای مددجوی ریگانی در مناطق سیل‌زده حسین‌آباد دامداری، ده رضا و هدایت آباد وارد کرده است.


وی به ضریب بالای فقر و محرومیت در این مناطق اشاره کرد و افزود: به‌منظور حمایت از خانواده‌های ساکن در روستاهای حسین‌آباد دامداری، ده رضا و هدایت آباد برای تمامی این خانوارها کد مددجویی اختصاص داده خواهد شد و در قالب تبصره ۱۴ تحت حمایت این نهاد قرار خواهند گرفت.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: با توجه به اینکه تخصص اکثریت اهالی این روستاها دامداری است به همین منظور برای تمامی اهالی این روستاها تسهیلات اشتغال‌زایی به‌منظور اجرای طرح‌های دام‌پروری پرداخت خواهد شد.


وی بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های کمیته امداد و در جلسه‌ای که با حضور استاندار کرمان برگزار شد مقرر گردید دستگاه‌های متولی امر نسبت به تأمین زیرساخت‌ها در این مناطق محروم اقدام کنند و مشکل مسکن مددجویان و اشتغال ساکنان این مناطق نیز توسط کمیته امداد برطرف شود.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۳۳
(یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید