جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۳۶۴
گزارشگر : ۸۲
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت

(دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد تأکید کرد و گفت: امیدواریم باهم افزایی و همکاری گروه‌های جهادی بتوانیم قدم‌های مؤثری در جهت حل مشکلات محرومان برداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی در نشست هم‌اندیشی با گروه‌ها و تشکل‌های جهادی شهرستان کرمان که با حضور سرهنگ پاداش مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد به آمار بالای فقر و محرومیت در استان کرمان اشاره کرد و افزود: باید باهم افزایی و استفاده از ظرفیت‌ها در جهت حل مشکلات محرومان و محرومیت‌زدایی قدم برداریم.

وی به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکید مقام معظم رهبری بر استفاده از ظرفیت جوانان و حضور آن‌ها در میدان سازندگی جامعه و محرومیت‌زدایی اشاره و بیان کرد: امیدواریم بتوانیم باهم افزایی و استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی و هم‌چنین گروه سازی و جذب جوانان پا به کار بتوانیم در جهت خدمت‌رسانی بیشتر و سازندگی مناطق محروم گام برداریم.

صادقی هدف اصلی این نهاد را توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت در حوزه‌های مختلف از جمله مسکن، اشتغال و فرهنگی اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم این راستا نیز با همکاری و هم‌افزایی گروه‌های جهادی بتوانیم قدم‌های مؤثری برداریم.

سرهنگ حجت‌الله پاداش، مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این دیدار گفت: با توجه به ضریب محرومیتی که در برخی از مناطق استان ازجمله حاشیه شهر کرمان وجود دارد باید با هم‌افزایی و همپوشانی خدماتی را به محرومان در این مناطق ارائه دهیم.

وی ضمن تشکر از خدمات کمیته امداد در مناطق محروم و هم‌چنین پیگیری‌های مدیرکل کمیته امداد استان در محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی به محرومان افزود: اقدامات خوب و مؤثری درزمینهٔ محرومیت‌زدایی ازجمله در حوزه اشتغال و مسکن محرومان توسط کمیته امداد استان کرمان انجام‌شده است.

سرهنگ پاداش از راه‌اندازی قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب توسط سپاه ثارالله استان خبر داد و گفت: این قرارگاه به‌منظور همکاری تمام نهادهای خدمات‌رسانی با یکدیگر در استان راه‌اندازی می‌شود که امیدواریم با هم‌افزایی و همپوشانی نهادهای خدمات رسان بتوانیم در بحث خدمات‌رسانی به محرومان و محرومیت‌زدایی گام‌های مؤثری برداریم.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۷۷۰
(دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید