جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۴
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۵۴۰۷
گزارشگر : ۸۲
در ماه مبارک رمضان محقق شد؛

جذب ۹۱۵ حامی توسط کمیته امداد استان کرمان

(سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۴

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان از جذب ۹۱۵ حامی جدید توسط این نهاد در ماه مبارک رمضان امسال خبر داد و گفت: هم‌چنین در این ماه مبارک ۱۲۸۰ فرزند یتیم و محسنین جديد تحت حمایت این نهاد قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مقداد حجت بابیان اینکه هم‌اکنون ۹۴۰۴ فرزند یتیم و 10 هزار و 373 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند افزود: این ایتام و فرزندان محسنین توسط 48 هزار و 809 حامی خیر حمایت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه ۵۷۵۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان بدون حامی هستند از مردم خیر و نوع‌دوست استان کرمان خواست با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، مشارکت در طرح هر کارمند یک حامی، تماس با شماره تلفن ۹۰۲۹۱۵۱۰۵۲ و ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۳۴ در طرح اکرام ایتام مشارکت و با حمایت مادی و معنوی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان در این امر خیر مشارکت کنند.

حجت از کمک 9 میلیارد و 424 میلیون تومانی حامیان خیر به ایتام و فرزندان محسنین تحت تکفل خود در دوماهه ابتدای امسال خبر داد و بیان کرد: این کمک‌های به‌صورت نقدی و کالایی به خانواده‌های ایتام و فرزندان محسنین پرداخت‌شده است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۴۶۶
(سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید