جزییات خبر

شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۵
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۷۸۸۷
گزارشگر : ۸۲
به همت خیران ایرانی مقیم اتریش؛

حدود ۶۰۰ سبد کالا بین مددجویان مناطق محروم استان کرمان توزیع شد

(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۵

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون به همت خیران ایرانی مقیم اتریش در قالب رزمایش کمک مؤمنانه حدود ۶۰۰ سبد کالا بین مددجویان مناطق محروم استان کرمان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی با اشاره به همکاری خوب خیران ایرانی خارج از کشور با این نهاد در کمک به مددجویان به‌ویژه مددجویان ساکن در مناطق محروم گفت: به همت خیران ایرانی مقیم اتریش از ابتدای سال جاری تاکنون پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا حدود ۶۰۰ سبد کالا تهیه و بین مددجویان تحت حمایت ساکن در مناطق محروم ازجمله ذهکلوت از توابع قلعه گنج توزیع شد.


مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با قدردانی از همکاری خوب خیران به‌ویژه مجمع خیران ایرانی مقیم اتریش با این نهاد در کمک به خانوارهای ایتام و نیازمند گفت: مجمع خیران ایرانی مقیم اتریش حمایت ۱۷ فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان را بر عهده دارد و ماهیانه کمک‌هایی به‌صورت نقدی و غیر نقدی به این ایتام پرداخت می‌کنند.


شایسته ذکر است؛ هم‌اکنون ۹۴ حامی خارج از کشور حمایت ۳۲۰ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را بر عهده‌دارند.


انتهای پیامتعداد بازدید : ۲۸۰
(شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید