جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۳
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۷۷۹۲۲
گزارشگر : ۸۲
به‌منظور خدمت‌رسانی بهتر و سریع‌تر به مددجویان بخش جازموریان

ساختمان اداری زهکلوت کلنگ زنی شد

(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۳۳

به‌منظور خدمت‌رسانی بهتر و سریع‌تر به مددجویان منطقه محروم جازموریان ساختمان اداری کمیته امداد زهکلوت باحضور مدیرکل کمیته امداد استان کرمان کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم کلنگ زنی این ساختمان اداری یکی از برنامه‌های مهم این نهاد را خدمت‌رسانی به محرومان در خط مقدم دانست و گفت: برای اینکه روند خدمت‌رسانی به مددجویان و نیازمندان منطقه محروم جازموریان بهتر و سریع‌تر انجام شود ساختمان اداری این منطقه کلنگ زنی شد.

وی با اشاره به اینکه حدود ۴۲۰۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد زهکلوت قرار دارند بیان کرد: این تعداد خانوار تحت حمایت ۳۰ درصد جمعیت منطقه ذهکلوت را شامل می‌شوند.

صادقی خاطرنشان کرد: زمین این ساختمان اداری به متراژ ۲۲۲۵ مترمربع توسط یک خیر نیکوکار به این نهاد اهداء شده است گفت: قرار است ساختمان اداری کمیته امداد زهکلوت با زیربنای ۴۱۰ مترمربع احداث شود.

شایسته ذکر است؛ ملاقات مردمی و رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات مردم منطقه محروم زهکلوت، بازدید از طرح‌های اشتغال مددجویان،بازدید از پروژه های مسکن مددجویان ودیدار با امدادگران کمیته امداد زهکلوت از دیگر برنامه‌های سفر مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به این منطقه بوده است.


انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۶۸
(دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹) ۰۹:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید